Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 01/06/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bristow, Bristow Run ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 2nd> Madigan Practice Moehl   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 6th> Roberson Practice Hampton   SW 
9:00p 9:55p  TBD Practice TBD   SW 
Bristow, Marsteller MS 6:30p 7:50p  >Travel FCYBL> G6-A Holder Practice    SW 
7:20p 8:40p  >Travel FCYBL> B7-A Weinschenk Practice    SW 
8:45p 10:00p  >Travel FCYBL> B8-A Page Practice    SW 
Bristow, Victory ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 4th> Gradney Practice Shaw   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Brown, R Practice Peacock   SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Girls Division>Girls HS 9th-12th> O'Leary Practice TBD   SW 
Gainesville, Buckland Mills ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Pennel Practice Burke   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 7th B> Leatham Practice TBD   SW 
9:00p 9:55p  TBD Practice TBD   SW 
Gainesville, Bull Run MS 6:30p 7:20p  >Recreational League>Boys Division>Boys 9th> Blocker Practice TBD   SW 
7:20p 8:10p  >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Grant Practice Ginn   SW 
8:10p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Rankin* Practice TBD   SW 
9:00p 9:50p  >Recreational League>Boys Division>Boys 11th> Rankin* Practice Conte   SW 
Gainesville, Gainesville MS 6:30p 7:20p  TBD Practice TBD   SW 
7:20p 8:10p  >Recreational League>Boys Division>Boys 7th B> Desir Practice Meiner   SW 
8:10p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 9th> Smith, E Practice TBD   SW 
9:00p 9:50p  >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Walsh Practice Grzejka   SW 
Gainesville, Glenkirk ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 2nd/3rd> Timothy* Practice TBD   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 4th> Timothy* Practice Smith, T   SW 
9:00p 9:55p  TBD Practice TBD   SW 
Haymarket, Ronald Reagan MS 6:30p 7:50p  >Travel FCYBL> B5-B Maxwell Practice    SW 
7:20p 8:40p  >Travel FCYBL> B7-C Lingenfelder Practice    SW 
8:45p 10:00p  >Travel FCYBL> B7-B Schwemer Practice    SW 
 Tue 01/07/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bristow, Bristow Run ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Richards* Practice Giampapa Inclement Weather  SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Monfort Practice Birge Inclement Weather  SW 
9:00p 9:55p  TBD Practice TBD   SW 
Bristow, Cedar Point ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 3rd> Fleisher Practice Diaz, A Inclement Weather  SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 7th> Harvey Practice TBD Inclement Weather  SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Thompson Practice McKenzie Inclement Weather  SW 
Bristow, Chris Yung ES 7:00p 8:15p  >Travel FCYBL> B5-A Ly Practice  Inclement Weather  SW 
7:45p 9:00p  >Travel FCYBL> B5-C Jackson Practice  Inclement Weather  SW 
8:45p 10:00p  TBD Practice    SW 
Bristow, Victory ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Santiago* Practice Mahoney Inclement Weather  SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 6th> Santiago* Practice Johanson* Inclement Weather  SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 11th> Perper Practice Johanson* Inclement Weather  SW 
Gainesville, Bull Run MS 6:30p 7:20p  >Recreational League>Boys Division>Boys 7th B> Miller Practice TBD Inclement Weather  SW 
7:20p 8:10p  >Recreational League>Boys Division>Boys 7th B> Hilton Practice Quintana Inclement Weather  SW 
8:10p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 9th> Marvin Practice Richards* Inclement Weather  SW 
9:00p 9:50p  >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Lazor Practice Baird Inclement Weather  SW 
Gainesville, Glenkirk ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 2nd> Modarressi Practice Conley Inclement Weather  SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Warren Practice TBD Inclement Weather  SW 
9:00p 9:55p  TBD Practice TBD   SW 
Haymarket, Gravely ES 6:30p 7:50p  >Travel FCYBL> G5-B Hampson Practice  Inclement Weather  SW 
7:20p 8:40p  >Travel FCYBL> G5-A Johnson Practice  Inclement Weather  SW 
8:45p 10:00p  TBD Practice    SW 
Haymarket, Haymarket ES 7:00p 8:15p  >Travel FCYBL> G6-B Furlong Practice  Inclement Weather  SW 
7:45p 9:00p  >Travel FCYBL> G7-A Naples Practice  Inclement Weather  SW 
8:45p 10:00p  >Travel FCYBL> G8-A Gilliam Practice  Inclement Weather  SW 
Haymarket, Mountain View ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 2nd> Smith, A Practice Fullerton Inclement Weather  SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Moore Practice Blahm Inclement Weather  SW 
9:00p 9:55p  TBD Practice TBD   SW 
Haymarket, Ronald Reagan MS 6:30p 7:50p  >Travel FCYBL> B6-A Cook Practice  Inclement Weather  SW 
7:20p 8:40p  >Travel FCYBL> B6-B Murray Practice  Inclement Weather  SW 
8:45p 10:00p  >Travel FCYBL> B8-B Compton Practice  Inclement Weather  SW 
Nokesville, T Clay Wood ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 2nd/3rd> Kitchen Practice Tredinnick Inclement Weather  SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 6th> Dubetsky Practice Lusk Inclement Weather  SW 
9:00p 9:55p  TBD Practice TBD   SW 
 Wed 01/08/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bristow, Cedar Point ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 4th> Mayes* Practice Torco   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 6th-8th> Mayes* Practice Johnson   SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Vander Woude Practice TBD   SW 
Bristow, Chris Yung ES 7:00p 8:15p  >Travel FCYBL> B5-A Ly Practice    SW 
7:45p 9:00p  >Travel FCYBL> B5-C Jackson Practice    SW 
8:45p 10:00p  TBD Practice    SW 
Bristow, Marsteller MS 6:30p 7:50p  >Travel FCYBL> G6-A Holder Practice    SW 
7:20p 8:40p  TBD Practice    SW 
8:45p 10:00p  >Travel FCYBL> B8-B Compton Practice    SW 
Bristow, Piney Branch ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 3rd> Vignier Practice Portillo   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Morgan Practice Toe   SW 
9:00p 9:55p  TBD Practice TBD   SW 
Bristow, Victory ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Argueta* Practice Rice   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 6th-8th> Argueta* Practice Carey   SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Pryor Practice TBD   SW 
Gainesville, Buckland Mills ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Poling* Practice Long   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 7th B> Poling* Practice Lawhorne Lawhorne makeup  SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Girls Division>Girls HS 9th-12th> Snowden Practice TBD   SW 
Gainesville, Gainesville MS 6:30p 7:20p  >Recreational League>Girls Division>Girls 6th-8th> Shankle Practice Shuler   SW 
7:20p 8:10p  >Recreational League>Boys Division>Boys 7th> Moat* Practice Correll   SW 
8:10p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Moat* Practice Bonnell   SW 
9:00p 9:50p  >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Andrewlevich Practice Kendrick   SW 
Gainesville, Glenkirk ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 3rd> Cordle Practice Duarte   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Garnett Practice Flohrs   SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 12th> Simms Practice Greene, C   SW 
Haymarket, Gravely ES 6:30p 7:50p  >Travel FCYBL> B5-B Maxwell Practice    SW 
7:20p 8:40p  >Travel FCYBL> B7-B Schwemer Practice    SW 
8:45p 10:00p  TBD Practice    SW 
Haymarket, Mountain View ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 2nd> Bauer Practice Jones   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Duncan Practice Greene, M   SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 12th> Dinga Practice Field   SW 
 Thu 01/09/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bristow, Cedar Point ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 2nd> Honkus Practice Wyatt   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 7th> Salter Practice Gardziel   SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 11th> Najmyar Practice Sandstrum   SW 
Bristow, Piney Branch ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 2nd/3rd> Louise Practice Siddu   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Weismiller Practice Garnett Garnett makeup  SW 
9:00p 9:55p  >Travel FCYBL> B8-A Page Practice TBD   SW 
Falls Church, Jackson MS rear gym 8:45p 10:00p  >Travel FCYBL> Springfield G7-2 Duckett Game G7-A Naples   PN 
Gainesville, Bull Run MS 6:30p 7:20p  TBD Practice Candland   SW 
7:20p 8:10p  >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Ormond* Practice TBD   SW 
8:10p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Ormond* Practice Wolleman   SW 
9:00p 9:50p  >Recreational League>Boys Division>Boys 9th> Gruninger Practice Wallace, T   SW 
Gainesville, Gainesville MS 6:30p 7:20p  TBD Practice TBD   SW 
7:20p 8:10p  TBD Practice TBD   SW 
8:10p 9:00p  TBD Practice TBD   SW 
9:00p 9:50p  TBD Practice TBD   SW 
Haymarket, Gravely ES 6:30p 7:50p  >Travel FCYBL> G5-B Hampson Practice    SW 
7:20p 8:40p  >Travel FCYBL> G5-A Johnson Practice    SW 
8:45p 10:00p  >Travel FCYBL> B5-A Ly Practice    SW 
Haymarket, Haymarket ES 7:00p 8:15p  >Travel FCYBL> G6-B Furlong Practice    SW 
7:45p 9:00p  >Travel FCYBL> B7-C Lingenfelder Practice    SW 
8:45p 10:00p  >Travel FCYBL> G8-A Gilliam Practice    SW 
Haymarket, Mountain View ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Vettickal* Practice Hall   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 6th-8th> Vettickal* Practice Miller Miller makeup  SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 12th> Adams Practice TBD   SW 
Haymarket, Ronald Reagan MS 6:30p 7:50p  >Travel FCYBL> B6-A Cook Practice    SW 
7:20p 8:40p  >Travel FCYBL> B6-B Murray Practice    SW 
8:45p 10:00p  >Travel FCYBL> B8-A Page Practice    SW 
Nokesville, T Clay Wood ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 2nd/3rd> Sodo Practice Harris   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Lawhorne Practice Ackerman Lawhorne makeup  SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 12th> Terrant Practice Rafferty   SW 
 Fri 01/10/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bristow, Bristow Run ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Robinson Practice Clancy   SW 
8:05p 9:00p  TBD Practice TBD   SW 
9:05p 9:55p  TBD Practice TBD   SW 
Bristow, Piney Branch ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 4th> Wilcoxen Practice Sribar   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 4th> Clancy Practice Robinson makeup 1/10  SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Girls Division>Girls 6th-8th> Calhoun Practice Lapinski   SW 
Bristow, Victory ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 2nd/3rd> Collins Practice Jackson   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 2nd> Blanco Practice Hink makeup 1/10 Blanco/Hink  RM 
9:00p 9:55p  TBD Practice TBD   SW 
Gainesville, Buckland Mills ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 2nd/3rd> Murray Practice Washington   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 7th> Smith, B Practice Price makeup 1/10 Price  RM 
9:05p 9:55p  TBD Practice TBD   SW 
Gainesville, Bull Run MS 6:30p 7:20p  >Recreational League>Boys Division>Boys 6th> Sullivan, T.* Practice Muldowney   SW 
7:20p 8:10p  >Recreational League>Boys Division>Boys 7th> Sullivan, T* Practice Lansdowne*   SW 
8:10p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Lansdowne* Practice Karas   SW 
9:00p 9:50p  >Recreational League>Boys Division>Boys 9th> Williams, G Practice Itayem   SW 
Gainesville, Gainesville MS 6:30p 7:20p  >Recreational League>Boys Division>Boys 7th> Ewell* Practice Kempton   SW 
7:20p 8:10p  >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Ewell* Practice Mitchell makeup 1/10 Mitchell  RM 
8:10p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 9th> Hitt Practice Cundiff   SW 
9:00p 9:50p  >Recreational League>Boys Division>Boys 12th> McGeoghegan Practice Uhler   SW 
Gainesville, Glenkirk ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 2nd> Blanco Practice Hink   RM 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 6th> Price Practice Mitchell   RM 
9:00p 9:55p  TBD Practice TBD   RM 
Nokesville, T Clay Wood ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Sullivan, K.* Practice Howells   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Sullivan, K.* Practice Braun   SW 
9:00p 9:55p  TBD Practice    SW 
 Sat 01/11/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Hayfield-HS-#1 (S) 4:30p 5:45p  >Travel FCYBL> G8-A Gilliam Game FPYC G8-1 Lester    
Alexandria, Thos. Jefferson HS-#1(S) 5:45p 7:00p  >Travel FCYBL> Lee-Mt. Vernon B7-2 Rush Game B7-B Schwemer   DR 
Annandale, Annandale HS-#1 3:30p 4:45p  >Travel FCYBL> B7-C Lingenfelder Game Arlington B7-3 Parker   CL 
Annandale, Annandale HS-#2 4:45p 6:00p  >Travel FCYBL> G6-A Holder Game Fort Hunt G6-1 Loving   JH 
Bristow, Bristow Run ES 9:15a 10:15a SF, HL >Recreational League>Boys Division>Boys 2nd> Hall Game Jones    
10:15a 11:15a SF, HL >Recreational League>Boys Division>Boys 2nd> Blanco Game Modarressi    
11:15a 12:15p SF, HL >Recreational League>Boys Division>Boys 2nd> Fullerton Game Madigan    
12:15p 1:15p DF, CW >Recreational League>Boys Division>Boys 2nd> Bauer Game Smith, A   BB 
1:15p 2:15p CS, GS >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Duncan Game Poling*    
2:15p 3:15p CS, GS >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Argueta* Game Shaw   DS 
3:15p 4:15p CS, GS >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Flohrs Game Greene, M    
4:15p 5:15p CS, GS >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Brown, R Game Robinson    
5:15p 6:15p CS, GS >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Warren Game Sullivan, K.*    
6:15p 7:15p CS, GS >Recreational League>Boys Division>Boys 4th> Smith, T Game Clancy broken rim at VES move to BRES   
Bristow, Cedar Point ES 9:15a 10:15a DM, CP >Recreational League>Girls Division>Girls 2nd/3rd> Harris Game Sodo    
10:15a 11:15a NM, CP >Recreational League>Girls Division>Girls 2nd/3rd> Kitchen Game Siddu   PS 
11:15a 12:15p MK, CP >Recreational League>Girls Division>Girls 2nd/3rd> Timothy* Game Collins    
12:15p 1:15p MK, CP >Recreational League>Girls Division>Girls 2nd/3rd> Louise Game Murray    
1:15p 2:15p TB, EP >Recreational League>Boys Division>Boys 7th> Ewell* Game Smith, B   REJ 
2:15p 3:15p TB, EP >Recreational League>Boys Division>Boys 7th> Harvey Game Salter   WS 
3:15p 4:15p TB, AT >Recreational League>Boys Division>Boys 7th> Sullivan, T* Game Ackerman   SA 
4:15p 5:15p TB, AT >Recreational League>Boys Division>Boys 7th> Johnson Game Moat*   DM 
5:15p 6:15p RG >Recreational League>Boys Division>Boys 4th> Wilcoxen Game Timothy* broken rim at VES move to CP  KT 
6:15p 7:15p CC, BK >Recreational League>Boys Division>Boys 4th> Rice Game Gradney broken rim at VES move to CP    
7:15p 8:15p CC, RG >Recreational League>Boys Division>Boys 4th> Mahoney Game Jackson broken rim at VES move to CP   
Bristow, Marsteller MS 9:15a 10:20a SB, DM >Recreational League>Boys Division>Boys 9th> Gruninger Game Wallace, T   
10:20a 11:25a SB, DM >Recreational League>Boys Division>Boys 9th> Hitt Game Smith, E   ES 
11:25a 12:30p RB, DM >Recreational League>Boys Division>Boys 9th> Williams, G Game Blocker   LB 
12:30p 1:35p RB, DM >Recreational League>Boys Division>Boys 9th> Itayem Game Marvin   JM 
1:35p 2:40p TS >Recreational League>Girls Division>Girls HS 9th-12th> Snowden Game O'Leary   PS 
2:40p 3:45p TS >Recreational League>Girls Division>Girls HS 9th-12th> Muldowney Game Ginn    
3:45p 4:50p TS >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Richards* Game Walsh    
4:50p 5:55p DN, TS >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> McKenzie Game Grzejka   
5:55p 7:00p DN, TS >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Pryor Game Andrewlevich    
7:00p 8:05p DN, TS >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Ormond* Game Baird    
Bristow, Piney Branch ES 9:15a 10:15a DF, RG >Recreational League>Boys Division>Boys 3rd> Portillo Game Tredinnick   JT 
10:15a 11:15a RG, CW >Recreational League>Boys Division>Boys 3rd> Giampapa Game Diaz, A   RG 
11:15a 12:15p RG, CN >Recreational League>Boys Division>Boys 3rd> Moehl Game Vignier    
12:15p 1:15p NB, WC >Recreational League>Boys Division>Boys 3rd> Hink Game Cordle    
1:15p 2:15p WC, SF >Recreational League>Boys Division>Boys 3rd> Long Game Conley    
2:15p 3:15p WC, PK >Recreational League>Boys Division>Boys 7th B> Desir Game Miller    
3:15p 4:15p WC, PK >Recreational League>Boys Division>Boys 7th B> Hilton Game Meiner    
4:15p 5:15p WC, EP >Recreational League>Boys Division>Boys 7th B> Poling* Game Candland   
5:15p 6:15p WC, EP >Recreational League>Boys Division>Boys 7th B> Kempton Game Leatham    
6:15p 7:15p WC, CC >Recreational League>Boys Division>Boys 4th> Mayes* Game Howells broken rim at VES move to PB   
7:15p 8:15p WC, CC >Recreational League>Boys Division>Boys 4th> Sribar Game Washington broken rim at VES move to PB  SW 
Clifton, Liberty MS-#2 (N) 2:00p 3:15p  >Travel FCYBL> B5-C Jackson Game FPYC B5 -3 Davis    
Falls Church, Baileys Comm Ctr 1:00p 2:15p  >Travel FCYBL> Baileys CC G5 -2 Marshall Game G5-B Hampson    
Falls Church, Jackson MS-Front gym 9:00a 10:15a  >Travel FCYBL> Great Falls B5 -1 Goldberg Game B5-A Ly   DG 
11:30a 12:45p  >Travel FCYBL> G5-A Johnson Game McLean G5-1 A Norton   PN 
2:00p 3:15p  >Travel FCYBL> G6-B Furlong Game BRYC G6-2 Dudley   SF 
Falls Church, James Lee Center 10:30a 11:45a  >Travel FCYBL> Burke B6-1 Rapoza Game B6-A Cook   KR 
Fort Belvoir, Wells field house #2 1:30p 2:45p  >Travel FCYBL> B5-B Maxwell Game Fort Belvoir B5 -3 Hunter please review entrance guidelines   CH 
Gainesville, Bull Run MS 9:15a 10:15a DS, MT >Recreational League>Girls Division>Girls 6th-8th> Shankle Game Argueta*    
10:15a 11:15a DS, MT >Recreational League>Girls Division>Girls 6th-8th> Peacock Game Calhoun   BC 
11:15a 12:15p MT, AT >Recreational League>Girls Division>Girls 6th-8th> Mayes* Game Carey    
12:15p 1:15p MT, AT >Recreational League>Girls Division>Girls 6th-8th> Vettickal* Game Shuler    
1:15p 2:15p MT, AT >Recreational League>Girls Division>Girls 6th-8th> Lansdowne* Game Johanson*    
2:15p 3:20p MH, KT >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Ormond* Game Sullivan, K.*    
3:20p 4:25p MH, KT >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Lazor Game Grant   
4:25p 5:30p MH, KT >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Vander Woude Game Rankin*    
5:30p 6:35p MH, KT >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Mitchell Game Gardziel    
6:35p 7:40p MH, KT >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Moat* Game Ewell*   REJ 
7:40p 8:45p MH, KT >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Lapinski Game Karas    
Gainesville, Gainesville MS 9:15a 10:20a EB, CT >Recreational League>Boys Division>Boys 11th> Johanson* Game Perper   JJ 
10:20a 11:25a EB, CT >Recreational League>Boys Division>Boys 11th> Conte Game Rankin*    
11:25a 12:30p EB, CT >Recreational League>Boys Division>Boys 11th> Cundiff Game Quintana   CC 
12:30p 1:35p EB, CT >Recreational League>Boys Division>Boys 11th> Bonnell Game Sandstrum   RB 
1:35p 2:40p EB, CT >Recreational League>Boys Division>Boys 12th> Greene, C Game Rafferty   CG 
2:40p 3:45p EB, CT >Recreational League>Boys Division>Boys 12th> Dinga Game Terrant   TT 
3:45p 4:50p EB, CT >Recreational League>Boys Division>Boys 12th> Field Game Simms   MS 
4:50p 5:55p EB, CT >Recreational League>Boys Division>Boys 12th> Adams Game Uhler   
Nokesville, T Clay Wood ES 9:15a 10:15a JH, CP >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Santiago* Game Vettickal*    
10:15a 11:15a JH, CP >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Morgan Game Lawhorne   
11:15a 12:15p JH, CP >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Richards* Game Braun    
12:15p 1:15p JH, CP >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Pennel Game Burke   KB 
1:15p 2:15p JH, JW >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Weismiller Game Toe   
2:15p 3:15p JH, JW >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Moore Game Monfort    
3:15p 4:15p MC, JW >Recreational League>Boys Division>Boys 6th> Lusk Game Correll    
4:15p 5:15p SC, MC >Recreational League>Boys Division>Boys 6th> Roberson Game Birge    
5:15p 6:15p SC, MC >Recreational League>Boys Division>Boys 6th> Price Game Blahm   JP 
6:15p 7:15p SC, MC >Recreational League>Boys Division>Boys 6th> Sullivan, T.* Game Santiago*    
7:15p 8:15p SC, MC >Recreational League>Boys Division>Boys 6th> Hampton Game Dubetsky    
 Sun 01/12/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bristow, Bristow Run ES 2:45p 3:45p NB, KS >Recreational League>Boys Division>Boys 2nd> Honkus Game Smith, A D broken rim at VES move to BRES   
3:45p 4:45p NB, KS >Recreational League>Boys Division>Boys 3rd> Wyatt Game Torco broken rim at VES move to BRES  TT 
4:45p 5:45p CB, KS >Recreational League>Boys Division>Boys 3rd> Fleisher Game Duarte broken rim at VES move to BRES  AF 
5:45p 6:45p CB, KS >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Garnett Game Sullivan, K.* D broken rim at VES move to BRES  JG 
Chantilly, Westfield HS-#1 (N) 1:15p 2:30p  >Travel FCYBL> Great Falls B6-1 Brown Game B6-A Cook   MB 
Chantilly, Westfield HS-#2 (N) 5:00p 6:15p  >Travel FCYBL> Fort Belvoir B5 -3 Hunter Game B5-C Jackson    
Falls Church, Jackson MS-Front gym 5:00p 6:15p  >Travel FCYBL> G5-A Johnson Game Lee Mt. Vernon G5-1 Breland    
Gainesville, Gainesville MS 1:45p 2:50p EB, EB >Recreational League>Boys Division>Boys 11th> Najmyar Game Sandstrum  DS 
2:50p 3:55p EB, EB >Recreational League>Boys Division>Boys 12th> McGeoghegan Game Uhler  RU 
Haymarket, Ronald Reagan MS 1:45p 2:50p TB, DM >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Wolleman Game Thompson    
2:50p 3:55p TB, DM >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Lansdowne* Game Kendrick    
Nokesville, Patriot HS #1 1:30p 2:45p  >Travel FCYBL> CYA G8-1 McConnell Game G8-A Gilliam   PM 
2:45p 4:00p  >Travel FCYBL> Springfield B7-3 Kelly Game B7-C Lingenfelder    
4:00p 5:15p  >Travel FCYBL> CYA B7-1 Cubbage Game B7-A Weinschenk   JW 
5:15p 6:30p  >Travel FCYBL> B8-B Compton Game Arlington B8-2 Maher   DM 
Nokesville, Patriot HS #2 1:30p 2:45p  >Travel FCYBL> G6-B Furlong Game Vienna G6-2 Grim   DG 
2:45p 4:00p  >Travel FCYBL> McLean G6-1 Murrell Game G6-A Holder from jan 4/5  JH 
4:00p 5:15p  >Travel FCYBL> B5-A Ly Game SYA B5 -1 O-Connor   HL 
5:15p 6:30p  >Travel FCYBL> CYA B5 -3 Rivers Game B5-B Maxwell   NR 
Springfield, Lee HS-Main (S) 2:30p 3:45p  >Travel FCYBL> B8-A Page Game Annandale B8-1 Nelson   DN 
Springfield, West Springfield-#2(S/C) 2:15p 3:30p  >Travel FCYBL> B6-B Murray Game Annandale B6-2 Hwang   DM 
3:30p 4:45p  >Travel FCYBL> G5-B Hampson Game BRYC G5-2 Ali