Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 02/17/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bristow, Bristow Run ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 2nd> Madigan Practice Moehl   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 6th> Roberson Practice Hampton   SW 
9:00p 9:55p  TBD Practice TBD   SW 
Bristow, Victory ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 4th> Gradney Practice Shaw   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Brown, R Practice Peacock   SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Girls Division>Girls HS 9th-12th> O'Leary Practice TBD   SW 
Gainesville, Buckland Mills ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Pennel Practice Burke   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 7th B> Leatham Practice TBD   SW 
9:00p 9:55p  TBD Practice TBD   SW 
Gainesville, Bull Run MS 6:30p 7:20p  >Recreational League>Boys Division>Boys 9th> Blocker Practice TBD   SW 
7:20p 8:10p  >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Grant Practice Ginn   SW 
8:10p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Rankin* Practice TBD   SW 
9:00p 9:50p  >Recreational League>Boys Division>Boys 11th> Rankin* Practice Conte   SW 
Gainesville, Gainesville MS 6:30p 7:20p  TBD Practice TBD   RM 
7:20p 8:10p  >Recreational League>Boys Division>Boys 7th B> Desir Practice Meiner   RM 
8:10p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 9th> Smith, E Practice TBD   RM 
9:00p 9:50p  >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Walsh Practice Grzejka   RM 
Gainesville, Glenkirk ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 2nd/3rd> Timothy* Practice TBD   RM 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 4th> Timothy* Practice Smith, T   RM 
9:00p 9:55p  TBD Practice TBD   RM 
 Tue 02/18/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bristow, Bristow Run ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Richards* Practice Giampapa   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Monfort Practice Birge   SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Walsh Practice Grzejka makeup 2/17  RM 
Bristow, Cedar Point ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 3rd> Fleisher Practice Diaz, A   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 7th> Harvey Practice Clancy makeup 2/21 Clancy  RM 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Thompson Practice McKenzie   SW 
Bristow, Chris Yung ES 7:00p 8:15p  >Travel FCYBL> B5-A Ly Practice    SW 
7:45p 9:00p  >Travel FCYBL> B7-A Weinschenk Practice    SW 
8:45p 10:00p  TBD Practice    SW 
Bristow, Marsteller MS 6:30p 7:50p  >Travel FCYBL> G6-B Furlong Practice    SW 
7:20p 8:40p  >Travel FCYBL> G7-A Naples Practice    SW 
8:45p 10:00p  >Travel FCYBL> G8-A Gilliam Practice    SW 
Bristow, Victory ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Santiago* Practice Mahoney   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 6th> Santiago* Practice Johanson*   SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 11th> Perper Practice Johanson*   SW 
Falls Church, Jackson MS rear gym 6:15p 7:30p  >Travel FCYBL> G5-B Hampson Game Fort Belvoir G5-2 Washington G5-2  BF 
Gainesville, Bull Run MS 6:30p 7:20p  >Recreational League>Boys Division>Boys 7th B> Miller Practice Robinson makeup 2/21 Robinson  RM 
7:20p 8:10p  >Recreational League>Boys Division>Boys 7th B> Hilton Practice Quintana   SW 
8:10p 9:00p  TBD Practice Richards*   SW 
9:00p 9:50p  >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Lazor Practice Baird   SW 
Gainesville, Gainesville MS 6:30p 7:20p  >Recreational League>Boys Division>Boys 6th> Sullivan, T.* Practice Candland makeup  SW 
7:20p 8:10p  >Recreational League>Boys Division>Boys 7th> Sullivan, T* Practice Ormond* makeup  SW 
8:10p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Wolleman Practice Ormond* makeup  SW 
9:00p 9:50p  >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Andrewlevich Practice Kendrick makeup  SW 
Gainesville, Glenkirk ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 2nd> Modarressi Practice Conley   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Warren Practice Lansdowne* makeup 2/21 Lansdowne  RM 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Karas Practice Lansdowne* makeup 2/21  RM 
Haymarket, Gravely ES 6:30p 7:50p  >Travel FCYBL> G5-B Hampson Practice    SW 
7:20p 8:40p  >Travel FCYBL> G5-A Johnson Practice    SW 
Haymarket, Haymarket ES 7:00p 8:15p  >Travel FCYBL> B5-C Jackson Practice    SW 
7:45p 9:00p  >Travel FCYBL> B6-B Murray Practice    SW 
Haymarket, Mountain View ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 2nd> Smith, A Practice Fullerton   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Moore Practice Blahm   SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 9th> Blocker Practice Smith, E makeup 2/17  RM 
Haymarket, Ronald Reagan MS 6:30p 7:50p  >Travel FCYBL> B5-B Maxwell Practice    SW 
7:20p 8:40p  >Travel FCYBL> B7-B Schwemer Practice    SW 
8:45p 10:00p  >Travel FCYBL> B7-C Lingenfelder Practice    SW 
Nokesville, T Clay Wood ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 2nd/3rd> Kitchen Practice Tredinnick   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 6th> Dubetsky Practice Lusk   SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Grant Practice Ginn makeup 2/17  RM 
 Wed 02/19/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bristow, Cedar Point ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 4th> Mayes* Practice Torco   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 6th-8th> Mayes* Practice Johnson   SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Vander Woude Practice McGeoghegan McGeoghegan makeup  SW 
Bristow, Chris Yung ES 7:00p 8:15p  >Travel FCYBL> G6-A Holder Practice    SW 
7:45p 9:00p  >Travel FCYBL> B5-A Ly Practice    SW 
8:45p 10:00p  >Travel FCYBL> B8-B Compton Practice    SW 
Bristow, Piney Branch ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 3rd> Vignier Practice Portillo   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Morgan Practice Toe   SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 12th> McGeoghegan Practice Uhler makeup 2/21  SW 
Bristow, Victory ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Argueta* Practice Rice   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 6th-8th> Argueta* Practice Carey   SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Pryor Practice Uhler Uhler makeup  SW 
Gainesville, Buckland Mills ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Poling* Practice Long   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 7th B> Poling* Practice Kempton makeup 2/21 Kempton  RM 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Girls Division>Girls HS 9th-12th> Snowden Practice Conte makeup 2/17 Conte  RM 
Gainesville, Gainesville MS 6:30p 7:20p  >Recreational League>Girls Division>Girls 6th-8th> Shankle Practice Shuler   SW 
7:20p 8:10p  >Recreational League>Boys Division>Boys 7th> Moat* Practice Correll   SW 
8:10p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Moat* Practice Bonnell   SW 
9:00p 9:50p  >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Andrewlevich Practice Kendrick   SW 
Gainesville, Glenkirk ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 3rd> Cordle Practice Duarte   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Garnett Practice Flohrs   SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 12th> Simms Practice Greene, C   SW 
Haymarket, Gravely ES 6:30p 7:50p  >Travel FCYBL> B5-B Maxwell Practice    SW 
7:20p 8:40p  >Travel FCYBL> B5-C Jackson Practice    SW 
8:45p 10:00p  TBD Practice    SW 
Haymarket, Mountain View ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 2nd> Bauer Practice Jones   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Duncan Practice Greene, M   SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 12th> Dinga Practice Field   SW 
 Thu 02/20/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bristow, Cedar Point ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 2nd> Honkus Practice Wyatt   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 7th> Salter Practice Gardziel   SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 11th> Najmyar Practice Sandstrum   SW 
Bristow, Marsteller MS 6:30p 7:50p  >Travel FCYBL> G6-A Holder Practice    SW 
7:20p 8:40p  >Travel FCYBL> B7-A Weinschenk Practice    SW 
8:45p 10:00p  >Travel FCYBL> B8-B Compton Practice    SW 
Bristow, Piney Branch ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 2nd/3rd> Louise Practice Siddu   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Weismiller Practice Lawhorne   RM 
9:00p 9:55p  TBD Practice TBD   RM 
Falls Church, Jackson MS-Front gym 8:45p 10:00p  >Travel FCYBL> B5-A Ly Game CYA B5 -1 Rosenblatt B5-1  CR 
Gainesville, Bull Run MS 6:30p 7:20p  >Recreational League>Boys Division>Boys 6th> Sullivan, T.* Practice Candland makeup 2/21 Sullivan  RM 
7:20p 8:10p  >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Ormond* Practice Sullivan, T* makeup 2/21 Sullivan  RM 
8:10p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Ormond* Practice Wolleman   SW 
9:00p 9:50p  >Recreational League>Boys Division>Boys 9th> Gruninger Practice Wallace, T   SW 
Gainesville, Gainesville MS 6:30p 7:20p  >Recreational League>Boys Division>Boys 7th B> Desir Practice Dubetsky makeup  SW 
7:20p 8:10p  >Recreational League>Boys Division>Boys 4th> Jackson Practice Calhoun makeup  SW 
8:10p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 6th> Correll Practice Moat* makeup  SW 
9:00p 9:50p  >Recreational League>Boys Division>Boys 11th> Bonnell Practice Moat* makeup  SW 
Haymarket, Alvey ES 7:00p 8:15p  >Travel FCYBL> G5-B Hampson Practice    SW 
7:45p 9:00p  >Travel FCYBL> G5-A Johnson Practice    SW 
8:45p 10:00p  TBD Practice    SW 
Haymarket, Gravely ES 6:30p 7:50p  >Travel FCYBL> B6-B Murray Practice    SW 
7:20p 8:40p  >Travel FCYBL> G8-A Gilliam Practice    SW 
8:45p 10:00p  TBD Practice    SW 
Haymarket, Haymarket ES 7:00p 8:15p  TBD Practice    SW 
7:45p 9:00p  >Travel FCYBL> G7-A Naples Practice    SW 
8:45p 10:00p  >Travel FCYBL> G8-A Gilliam Practice    SW 
Haymarket, Mountain View ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Vettickal* Practice Hall   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Flohrs Practice Weismiller makeup  SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 12th> Adams Practice Uhler Uhler makeup  SW 
Haymarket, Ronald Reagan MS 6:30p 7:50p  >Travel FCYBL> B5-B Maxwell Practice    SW 
7:20p 8:40p  >Travel FCYBL> B7-C Lingenfelder Practice    SW 
8:45p 10:00p  >Travel FCYBL> B7-B Schwemer Practice    SW 
Nokesville, T Clay Wood ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 2nd/3rd> Sodo Practice Harris   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Lawhorne Practice Ackerman makeup 2/20 Lawhorne  RM 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 12th> Terrant Practice Rafferty   SW 
 Fri 02/21/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bristow, Bristow Run ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 3rd> Cordle Practice Duarte makeup  SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 6th-8th> Shankle Practice Shuler makeup  SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Pryor Practice TBD Pryor makeup  SW 
Bristow, Piney Branch ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 4th> Wilcoxen Practice Sribar   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 6th-8th> Calhoun Practice Lapinski   SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 11th> Cundiff Practice Hitt makeup 2/21  RM 
Bristow, Victory ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 2nd/3rd> Collins Practice Jackson   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 2nd/3rd> Louise Practice Hink makeup 2/20 Louise 2/21 Hink  RM 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 6th> Price Practice Mitchell makeup 2/21  RM 
Gainesville, Buckland Mills ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Girls Division>Girls 2nd/3rd> Murray Practice Washington   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 7th> Smith, B Practice Ewell* makeup 2/21 Ewell  RM 
9:05p 9:55p  >Recreational League>Girls Division>Girls HS 9th-12th> Muldowney Practice Ewell* makeup 2/21  RM 
Gainesville, Bull Run MS 6:30p 7:20p  >Recreational League>Boys Division>Boys 6th> Sullivan, T.* Practice Muldowney   SW 
7:20p 8:10p  >Recreational League>Boys Division>Boys 7th> Sullivan, T* Practice Lansdowne*   SW 
8:10p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Lansdowne* Practice Karas   SW 
9:00p 9:50p  >Recreational League>Boys Division>Boys 9th> Williams, G Practice Itayem   SW 
Gainesville, Gainesville MS 6:30p 7:20p  >Recreational League>Boys Division>Boys 7th> Ewell* Practice Kempton   RM 
7:20p 8:10p  >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Ewell* Practice TBD   RM 
8:10p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 9th> Hitt Practice Cundiff   RM 
9:00p 9:50p  >Recreational League>Boys Division>Boys 12th> McGeoghegan Practice Uhler   RM 
Gainesville, Glenkirk ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 2nd> Blanco Practice Hink   RM 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 6th> Price Practice Mitchell   RM 
9:00p 9:55p  TBD Practice TBD   RM 
Nokesville, T Clay Wood ES 7:05p 8:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Sullivan, K.* Practice Howells   SW 
8:05p 9:00p  >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Sullivan, K.* Practice Braun   SW 
9:00p 9:55p  >Recreational League>Boys Division>Boys 9th> Williams, G Practice Itayem makeup 2/21  RM 
 Sat 02/22/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 2:00p 3:15p  >Travel FCYBL> Herndon B6-2 Jones Playoff B6-B Murray B6-2  DM 
Alexandria, Hayfield-HS-#1 (S) 4:30p 5:45p  >Travel FCYBL> B7-C Lingenfelder Playoff Arlington B7-3 Parker B7-3  MP 
Alexandria, Thos. Jefferson HS-#2(S) 4:30p 5:45p  >Travel FCYBL> B7-B Schwemer Playoff Lee-Mt. Vernon B7-2 Rush B7-2  BS 
Arlington, Dorothy Hamm (Woodlawn) 10:15a 11:30a  >Travel FCYBL> G6-A Holder Playoff Fort Hunt G6-1 Loving G6-1  JH 
Bristow, Bristow Run ES 9:15a 10:15a DF, SF >Recreational League>Boys Division>Boys 2nd> Modarressi Game Honkus    
10:15a 11:15a DF, SF >Recreational League>Boys Division>Boys 2nd> Smith, A Game Hall    
11:15a 12:15p DF, SF >Recreational League>Boys Division>Boys 2nd> Madigan Game Jones    
12:15p 1:15p DF, SF >Recreational League>Boys Division>Boys 2nd> Bauer Game Fullerton    
1:15p 2:15p CS, GS >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Shaw Game Greene, M   MG 
2:15p 3:15p CS, GS >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Argueta* Game Duncan    
3:15p 4:15p CS, GS >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Warren Game Flohrs    
4:15p 5:15p CS, GS >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Sullivan, K.* Game Garnett    
5:15p 6:15p CS, GS >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Robinson Game Poling*    
Bristow, Cedar Point ES 9:15a 10:15a AN, CW >Recreational League>Girls Division>Girls 2nd/3rd> Timothy* Game Murray   KT 
10:15a 11:15a AN, CW >Recreational League>Girls Division>Girls 2nd/3rd> Harris Game Collins    
11:15a 12:15p AN, CW >Recreational League>Girls Division>Girls 2nd/3rd> Siddu Game Louise    
12:15p 1:15p AN, CW >Recreational League>Girls Division>Girls 2nd/3rd> Sodo Game Kitchen   TS 
1:15p 2:15p RB, AN >Recreational League>Boys Division>Boys 7th> Sullivan, T* Game Moat*   
2:15p 3:15p RB, AN >Recreational League>Boys Division>Boys 7th> Ewell* Game Ackerman   SA 
3:15p 4:15p RB, AN >Recreational League>Boys Division>Boys 7th> Salter Game Johnson    
4:15p 5:15p RB, AN >Recreational League>Boys Division>Boys 7th> Smith, B Game Harvey   BS 
Bristow, Victory ES 9:15a 10:15a RG, JM >Recreational League>Boys Division>Boys 4th> Mayes* Game Smith, T    
10:15a 11:15a RG, JM >Recreational League>Boys Division>Boys 4th> Howells Game Washington    
11:15a 12:15p RG, JM >Recreational League>Boys Division>Boys 4th> Mahoney Game Sribar    
12:15p 1:15p RG, JM >Recreational League>Boys Division>Boys 4th> Jackson Game Timothy*    
1:15p 2:15p RG, CW >Recreational League>Boys Division>Boys 4th> Wilcoxen Game Rice   KR 
2:15p 3:15p RG, CW >Recreational League>Boys Division>Boys 4th> Gradney Game Clancy    
Clifton, Liberty MS-#1(N) 2:00p 3:15p  >Travel FCYBL> Vienna G5-1 KORMAN Game G5-A Johnson G5-1  NK 
Clifton, Liberty MS-#2 (N) 10:15a 11:30a  >Travel FCYBL> B5-B Maxwell Game Springfield B5- 3 Morrison B5-3   
12:45p 2:00p  >Travel FCYBL> B5-C Jackson Game BRYC B5 -3 Sharma B5-3  CC 
2:00p 3:15p  >Travel FCYBL> SYA G5-2 Andersen Game G5-B Hampson G5-2  AA 
Falls Church , Mary Ellen Henderson MS 10:15a 11:30a  >Travel FCYBL> G8-A Gilliam Game Arlington G8-1 Abundo G8-1  MA 
Gainesville, Bull Run MS 9:15a 10:15a TB, EP >Recreational League>Girls Division>Girls 6th-8th> Johanson* Game Shankle    
10:15a 11:15a TB, EP >Recreational League>Girls Division>Girls 6th-8th> Carey Game Shuler   KS 
11:15a 12:15p DM, EP >Recreational League>Girls Division>Girls 6th-8th> Vettickal* Game Mayes*    
12:15p 1:15p DM, EP >Recreational League>Girls Division>Girls 6th-8th> Calhoun Game Argueta*   BC 
1:15p 2:15p EP, TS >Recreational League>Girls Division>Girls 6th-8th> Lansdowne* Game Peacock    
2:15p 3:20p WC, TS >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Grant Game Sullivan, K.*    
3:20p 4:25p WC, TS >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Lazor Game Moat*    
4:25p 5:30p WC, TS >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Lapinski Game Ormond*   SL 
5:30p 6:35p WC, TS >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Karas Game Rankin*    
6:35p 7:40p WC, TS >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Vander Woude Game Mitchell    
7:40p 8:45p WC, TS >Recreational League>Boys Division>Boys 8th> Gardziel Game Ewell*   REJ 
Gainesville, Gainesville MS 9:15a 10:20a EB, CT >Recreational League>Boys Division>Boys 11th> Rankin* Game Najmyar   MN 
10:20a 11:25a EB, CT >Recreational League>Boys Division>Boys 11th> Quintana Game Perper   MP 
11:25a 12:30p EB, CT >Recreational League>Boys Division>Boys 11th> Sandstrum Game Johanson*    
12:30p 1:35p EB, CT >Recreational League>Boys Division>Boys 11th> Bonnell Game Cundiff   CC 
1:35p 2:40p EB, CT >Recreational League>Boys Division>Boys 12th> Simms Game Rafferty    
2:40p 3:45p EB, CT >Recreational League>Boys Division>Boys 12th> Uhler Game Greene, C   CG 
3:45p 4:50p EB, CT >Recreational League>Boys Division>Boys 12th> Adams Game Field    
Gainesville, Glenkirk ES 9:15a 10:15a CC, CN >Recreational League>Boys Division>Boys 3rd> Cordle Game Conley    
10:15a 11:15a CC, CN >Recreational League>Boys Division>Boys 3rd> Hink Game Moehl   CM 
11:15a 12:15p CC, CC >Recreational League>Boys Division>Boys 3rd> Wyatt Game Long   JL 
12:15p 1:15p CC, CC >Recreational League>Boys Division>Boys 3rd> Giampapa Game Portillo   RG 
1:15p 2:15p CC, CC >Recreational League>Boys Division>Boys 3rd> Fleisher Game Torco   TT 
2:15p 3:15p CC, MH >Recreational League>Boys Division>Boys 7th B> Poling* Game Leatham    
3:15p 4:15p TB, MH >Recreational League>Boys Division>Boys 7th B> Desir Game Candland   
4:15p 5:15p TB, MH >Recreational League>Boys Division>Boys 7th B> Meiner Game Kempton    
5:15p 6:15p TB, MH >Recreational League>Boys Division>Boys 7th B> Miller Game Hilton   AM 
Haymarket, Ronald Reagan MS 9:15a 10:20a TS, MT >Recreational League>Boys Division>Boys 9th> Williams, G Game Marvin   GW 
10:20a 11:25a TS, MT >Recreational League>Boys Division>Boys 9th> Gruninger Game Blocker   LB 
11:25a 12:30p GB, MT >Recreational League>Boys Division>Boys 9th> Smith, E Game Itayem   NI 
12:30p 1:35p GB >Recreational League>Boys Division>Boys 9th> Wallace, T Game Hitt   TW 
1:35p 2:40p GB >Recreational League>Girls Division>Girls HS 9th-12th> Snowden Game O'Leary   JO 
2:40p 3:45p SC, DM >Recreational League>Girls Division>Girls HS 9th-12th> Muldowney Game Ginn   TG 
3:45p 4:50p SC, DM >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Baird Game Andrewlevich   TAJ 
4:50p 5:55p SC, DM >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Grzejka Game Walsh   TW 
5:55p 7:00p SC, DM >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Lansdowne* Game Richards*    
7:00p 8:05p SC, DM >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Wolleman Game Ormond*    
Nokesville, T Clay Wood ES 9:15a 10:15a WC, JH >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Morgan Game Richards*    
10:15a 11:15a WC, JH >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Weismiller Game Pennel   RW 
11:15a 12:15p JH, HL >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Moore Game Santiago*    
12:15p 1:15p JH, JW >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Monfort Game Toe    
1:15p 2:15p JH, JW >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Lawhorne Game Vettickal*   JV 
2:15p 3:15p JH, JW >Recreational League>Girls Division>Girls 4th/5th> Burke Game Braun    
3:15p 4:15p MC, JW >Recreational League>Boys Division>Boys 6th> Correll Game Santiago*    
4:15p 5:15p MC, JW >Recreational League>Boys Division>Boys 6th> Dubetsky Game Roberson    
5:15p 6:15p TB, MC >Recreational League>Boys Division>Boys 6th> Sullivan, T.* Game Lusk    
6:15p 7:15p TB, MC >Recreational League>Boys Division>Boys 6th> Blahm Game Birge    
7:15p 8:15p TB, MC >Recreational League>Boys Division>Boys 6th> Hampton Game Price    
Vienna, James Madison HS-Main(N) 5:45p 7:00p  >Travel FCYBL> Arlington B8-2 Ballard Game B8-B Compton B8-2   
 Sun 02/23/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 2:30p 3:45p  >Travel FCYBL> Arlington B5 -3 Perkins Game B5-B Maxwell B5-3  JP 
Alexandria, Edison HS - Main 1:15p 2:30p  >Travel FCYBL> Arlington B7-1 Shelley Playoff B7-A Weinschenk B7-1  HT 
Bristow, Victory ES 1:45p 2:45p CB, KS >Recreational League>Boys Division>Boys 2nd> Blanco Game Bauer  BB 
2:45p 3:45p CB, KS >Recreational League>Boys Division>Boys 3rd> Diaz, A Game Vignier    
3:45p 4:45p CB, KS >Recreational League>Boys Division>Boys 3rd> Duarte Game Tredinnick    
4:45p 5:45p CB, KS >Recreational League>Boys Division>Boys 5th> Brown, R Game Poling*   
Falls Church, Jackson MS-Front gym 3:45p 5:00p  >Travel FCYBL> G6-A Holder Playoff Arlington G6-1 Piacenza G6-1  JH 
Falls Church , Mary Ellen Henderson MS 1:15p 2:30p  >Travel FCYBL> CYA B7-2 Utterback Playoff B7-B Schwemer B7-2  BS 
Gainesville, Gainesville MS 1:45p 2:50p EB, CT >Recreational League>Boys Division>Boys 11th> Conte Game Perper  MP 
2:50p 3:55p EB, CT >Recreational League>Boys Division>Boys 12th> Dinga Game Rafferty   
3:55p 5:00p EB, CT >Recreational League>Boys Division>Boys 12th> Terrant Game McGeoghegan   TT 
Haymarket, Ronald Reagan MS 1:45p 2:50p DM, KT >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> McKenzie Game Pryor    
2:50p 3:55p DM, KT >Recreational League>Boys Division>Boys 10th> Kendrick Game Thompson   AT 
Nokesville, Patriot HS #1 1:40p 2:55p  >Travel FCYBL> G7-A Naples Playoff CYA G7-2 Francis G7-2   PN 
Springfield, Lee HS-Aux (S) 1:15p 2:30p  >Travel FCYBL> B6-B Murray Playoff Fort Belvoir B6-2 Taylor Jr B6-2  CT